Anonymous

Unit price is $1.00 per every 27,000 units. What is the total cost if I am buying 1 each?

2 Answers

Walt O'Reagun Profile
Walt O'Reagun answered

If they are only charging $1.00 for 27,000 units ... I highly doubt they sell individual units.

Answer Question

Anonymous